Yeni Üyelik Formu
Buradasınız: Anasayfa / Yeni Üyelik Formu


Sitemize alışveriş aşamasındayken üye olabilirsiniz. Üye bilgilerinizi doğru ve eksiksiz doldurmanız iletişim ve ulaşım problemlerini engellemek açısından oldukça önemlidir. Ürün ve hizmetlerin size sorunsuz ve hızlıca ulaşması için lütfen bilgilerinizi dikkatle ve eksiksiz doldurunuz. Sitemize üye olmak oldukça hızlı ve basit bir işlemdir. Sitemize üye olmanız hiçbir yükümlülük altına girdiğinizi ifade etmez fakat sitemizden alışveriş yapmadan önce "Satış Sözleşmesi"ni, "Teslimat ve İade Politika"mızı dikkatle okuyunuz. Dilediğiniz zaman üyeliğinizi sonlandırma hakkına sahipsiniz.
 
Üyelik İptali 
Üyelerimiz istediği zaman üyeliğini sonlandırma hakkına sahiptir. Sitemizdeki üyeliğinizi sonlandırdıktan sonra sitemiz ile tüm ilişkiniz kesilmiş olacaktır. Üyeliğinizi sonlandırmak için talebinizi info@yurtormanurunleri.com adresine iletmeniz gerekmektedir.
  
Aşağıdaki Durumlarda Üyelik İptal Edilemez
1- Eğer üyemizin son verdiği sipariş üzerinden 60 gün geçmemişse, 
2- Farklı bir mail adresi ile üyelik iptal talebinde bulunulmuşsa,
3- Eğer üyeye vermiş olduğu bilgilerinden ulaşılamıyorsa,
 
Üye Güvenliği
Üyelerimizin güvenliği için firmamız her türlü önlemi almıştır. Bununla birlikte sizler de üyemiz olarak üye bilgilerinizin güvenliğinden sorumlusunuz. Bunun için öncelikle hesıbınız için güçlü bir şifre belirleyiniz. Ayrıca, firmamızdan alışverişte giriş için kullandığınız bilgilerinizi hiç kimse ile paylaşmayın ve güvenli olduğundan emin olmadığınız bilgisayarlar üzerinden sistemimize giriş yapmayın.
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın