Hakkımızda
Buradasınız: Anasayfa / Hakkımızda
Hakkımızda

Orman ürünleri alanında engin bilgi birikimine ve deneyime sahip olan Yurt Orman Ürünleri Anadolu insanının girişim gücüne ve başarma azmine verilebilecek canlı bir örnektir. Toplamda 5000m² alan içerisinde bulunan firmamız orman ürünlerinin yanı sıra birçok alanda da hizmet vermeye devam etmektedir. Özellikle Mdf, Mdflam, Sunta, Boyalı Sunta, Suntalam, MdfProfile, Laminat Parke, Mdf Kapı, Mdf Süpürgelik, Boyalı Levha, Mdf Boy Kapak, Kapı Paneli, Yonga Levha, Melamin Kaplı, Yonga Levha Satışlarını yapmaktayız.

Girişimci ve yenilikçi yapısı ile sanayisini ileriye taşıyan Yurt Orman Ürünleri 1997 yılının başında Samsun Çarşamba'da kuruldu. 23 yılı aşkın sektör deneyimimizle siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten memnuniyet duymaktayız. Orman ürünleri sektöründe aktif olarak kurumsal hizmet veren firmamız birçok kaliteli ürün çeşidini müşterilerine ulaştırmaktadır.

Geçen süre zarfında her an kurumsal yapısını güçlendirmeye çalışan firmamız, bulunduğu konumun sınırlarını aşmış ve tüm Türkiye'ye hizmet sunmaya başlamıştır. Sadece Samsun'da değil, il dışından birçok müşterimize de kaliteli hizmeti sunmak için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Modern ve kaliteli desenlerden oluşan ürünlerin tedarikini sorunsuz bir şekilde sağlayarak tüketicilerin hizmetine sunmak firmamızın temel amaçlarındandır.

Firmamız bünyesinde Orman Ürünleri, Ebatlama ve Showroom hizmeti vermekteyiz. Müşterilerimizin gereksinim duyduğu bütün ürünleri Türkiye'nin en kaliteli markalarıyla tedarik ediyoruz. Her geçen gün kurumsal kimliğimizi genişletiyor, Orman ürünleri sektöründe Türkiye'de bir marka olmak yolunda yoğun çaba sarf ediyoruz.

Marka Tescil Belgemiz:

 


0

0

0

0
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın