Teslimat ve İade
Buradasınız: Anasayfa / Teslimat ve İade
Teslimat ve İade

Teslimat:

Sitemiz üzerinden siparişinizi oluşturduktan sonra otomatik bir sipariş onay maili tarafınıza gönderilir. Bu maille beraber gönderim sürecinizi başlatırız. Siparişleriniz Samsun/Çarşamba depomuzdan ambarla sevk edilir. Siparişiniz oluşturulduktan sonra ambarla sevk edilme sürecine kadar üye panelinizde Hazırlanıyor/Tedarik Ediliyor olarak görüntülenir. Saat 17.00’den sonra verilen siparişler bir sonraki iş günü işleme alınmaktadır. Siparişiniz tarafınıza teslim edildikten sonra sipariş durumu Tamamlandı olarak güncellenir. Ürünler için ambar ücreti ALICI'ya aittir.

Türkiye'nin Her Yerine Teslimat:

YURT ORMAN ÜRÜNLERİ olarak Samsun/Çarşamba'da faaliyet göstermemize rağmen, Türkiye'nin dört bir tarafından müşterilerimiz bulunmaktadır. Kaliteli hizmeti önceleyen firmamızın sadece bulunduğu ilde değil, çevre illerde hatta çevre bölgelerde dahi birçok müşterisi vardır. YURT ORMAN ÜRÜNLERİ olarak Türkiye'nin her tarafına ürünlerimizi gönderiyoruz. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Değişim/İade

Satın almış olduğunuz parke ürünlerinde çeşitli sebeplerle beklentiniz karşılanmadı ise 3 gün içerisinde mazeretsiz iade hakkınız bulunmaktadır. 3 günü aşan sürelerde geri ödeme yoluyla iade yapılmamaktadır. Diğer ürünlerimizde ise maalesef iade alamıyoruz fakat parke ve parke dışındaki tüm ürünlerimizde talep doğrultusunda değişim yapılabilmektedir. Satın aldığınız üründen kaynaklanan(ayıplı/kusurlu ürün) herhangi bir kusurdan dolayı yapacağınız iadelerde ise aldığınız ürünü teslim tarihinden itibaren 3 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

Ürün iadesinde yapılması ve dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?
Ürünü orijinal faturası ile birlikte göndermelisiniz. Faturanızı mutlaka göndereceğiniz paketin içerisine koymalısınız. Faturasız gönderilen iadeler kabul edilememektedir. İade edeceğiniz ürünün kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş ya da paketinin hasar görmemiş olması gerekmektedir. İade etmek istediğiniz ürünleri tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile göndermeniz gerekmektedir. Ürünler adresimize gönderilirken orijinal kutusu zarar görmeyecek şekilde muhafaza edilmelidir. Yani ürünler gönderilirken direkt orijinal kutusu ile değil, orijinal kutusunun koruyucu bir koliye yerleştirilmesinden sonra gönderilmelidir. Eğer ürünün faturası şirket adına kesilmiş ise iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu 'iade faturası' ve 'iade irsaliyesi' (veya irsaliyeli fatura) gönderilmesi zorunludur. Aksi durumda, faturası kurumlar adına düzenlenen siparişlerin iadeleri yapılamamaktadır.

Hangi ürünler iade kapsamı dışındadır?
Parke dışındaki ürünlerimiz iade kapsamı dışındadır, değişim yapılabilmektedir.

İadeler için geri ödeme süresi ne kadardır?
İade alındıktan sonra 15 gün içerisinde ödemeniz yapılır.

İade adresi nedir?
İade adresi iletişim sayfamızda yazan firma adresimizdir.

Ürünün ambalajı zarar gördü ise yine de iade edebilir miyim?
Firmamız ambalaj hasarının miktarına göre ürünü iade almama hakkına sahiptir.

 

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın