Referanslarımız

member-image

Yıldız Entegre

Yıldız Entegre, çevreye duyarlı ve sağlıklı ürünler üretmek konusundaki misyonunu, almış olduğu CE Belgesi ile de pekiştirip tüketicilerin korunması konusundaki duyarlılığını dünyaya kanıtlamıştır.
2001 yılında orman ürünleri faliyetine başlamış, bugün itibari ile toplam 7 tesisinde üretmiş olduğu ürünleri 40’a aşkın ülkeye ihraç ederek kalitesini, markasını ve bilinilirliğini her geçen gün arttırmaktadır.
member-image

Starwood

İnegöl’de 2 bin metrekarelik kendi mağazasıyla hizmet vermeye başlayan Starwood Yapı Market, mobilya üreticilerine zengin ürün çeşidini, avantajlı fiyatlarla sunarken güçlü stoğu, hızlı sevkiyatı ve profesyonel teknik servis desteği de fark yaratacak.
member-image

Işık

1981 yılından günümüze orman ürünleri endüstrisinde faaliyet gösteren IŞIK AHŞAP, müşteri memnuniyeti, ürün ve hizmet kalitesi prensipleri doğrultusunda, gelişen bilim ve teknolojinin ışığında kendini sürekli yenilemiştir. Günümüzde Gaziantep 1. Organize Sanayi bölgesinde hizmet veren IŞIK AHŞAP; modern tesis anlayışı, teknolojinin tüm imkanlarını değerlendiren kalite kontrol yönetimi ile modern çağımızın çizgilerini taşıyan ve taşıdığı çizgiyi, ürettiği ürünlerle yansıtan, Türkiye’nin orman ürünleri sektöründe öncü firmalarından biridir.
member-image

Gold

Gold kapak olarak bugüne kadar kurmuş olduğumuz firmalarımızdaki tecrübelerimizi ülke ekonomisi içerisinde farklı alanlarda kullanmakla birlikte, marka sorumluluğunu ilke edinmek, gerçekleştirmiş olduğumuz yatırımlarla yeni iş alanları ve nitelikli personel istihdamı oluşturabilmek, gerçekleştirdiğimiz ulusal ve uluslararası faaliyetlerimiz ile milli ekonomiye katkı sağlamak ve kaliteyi bir yaşam tarzı haline 
getirmek başlıca hedeflerimizdendir http://tabsmall.com/otc-viagra/.